Euroshorts edycja 26 – Kielce – pokazy filmów

plakat_euroshorts2017

Zapraszamy na pokazy filmowe do BWA w Kielcach 
13 – 16 marca 2018

organizator: Fundacja Młodego Kina, zobacz więcej na  http://www.euroshorts.pl/

13.03.2018 wtorek / tuesday    | godz.18.00

Amerykański Film Reklamowy 2017. Sztuka i Technika  (wersja polska) / The AICP Show, The Art & Technique of the American Commercial  (83 min.)


14.03.2018 środa / wednesday |  godziny do ustalenia pod nr telefonu 413676447
pokazy dla grup zorganizowanych – dzieci w wieku 6-8 lat

DLA DZIECI / FOR KIDS  30 min.

Noc Kupały (Kupała Night), animowany/animation, 05:12, reż./dir Joanna K Stopyra, Sarah Marschman, Vesela Stamenova, USA

DINO or something, animowany/animation, 5:20, reż./dir Magdalena Pilecka

Złoty przyjaciel (A Gold Friend), fabularny/fiction, 11:50, reż./dir Ruben Vandenborre, Belgia/Belgium

Nie boję się pająków (Arachnophobia), fabularny/fiction, 9:47, reż. Kirstin Reppas, Szwajcaria/Switzerland

oraz zajęcia plastyczno-językowe „Hania na wakacjach w Szwecji” (45 min.)


 

14.03.2018 środa / wednesday     | godz.18.00

Typowo po szwedzku (A Swedish Classic), fabularny/fiction, 08:00, reż./dir Måns Berthas, Szwecja/Sweden

Ciężarówka (Truck, Kamyon), fabularny/fiction, 13:00, reż./dir Canbert Yerguz, Turcja/Turkey

Tom Podglądacz spotyka Kleptomankę (When a Peeping Tom Met a Kleptomaniac), animowany/animation, 4:30, reż./dir Yifei Wang (Moonchild), Chiny/China

Te filmy zniszczą projektor (Films To Break Projectors), eksperymentalny/experimental 5:07, reż./dir iloobia,Wielka Brytania/United Kingdom

Maria (Mary,Marija), fabularny/fiction, 28:45, reż./dir Juraj Primorac, Chorwacja/Croatia

Rodzice odwiedzili mnie na Sri Lance (Parents came to me to Sri Lanka), fabularny/fict., 29:50, reż.dir Vera Vodynski, Rosja/Russia


15.03.2018 czwartek / thursday     | godz 18.00

Stan wyjątkowy (Un état d’urgence), fabularny/fiction, 12:00, reż./dir Tarek Roehlinger, Niemcy-Francja/Germany-France

Po powodzi (SOG), animowany/animation, 10:14, reż./dir Jonatan Schwenk, Niemcy/Germany

W pamięci (The Ditch, Areka), animowany/anim., 6:35, reż./dir Atxur Animazio Taldea, Begoña Vicario (koord.), Hiszpania/Spain

Ucieczka (Overrun,Overrun), animowany/animation, 7:42, reż./dir Pierre Ropars, Antonin Derory, Diane Thirault, Jérémie Cottard, Matthieu Druaud, Adrien Zumbihl, Francja/France

Powrót z obozu (Student Union), fabularny/fiction, 09:01, reż./dir György Mór Kárpáti, Węgry/Hungary

Granice (Borders,Granite), fabularny/fiction, 27:28, reż./dir Andra Chiriac, Rumunia/Romania

Nienarodzony (The Unborn, Ajanm), fabularny/fiction, 20:00, Ajay Garala & Vinit Chandrasekharan, Indie/India


16.03.2018 piątek / friday    | godz 18.00

Rozstrzygnięcie konkursu Filmujemy Kielce! Edycja 4 „Moje miasto mnie kręci, ja kręcę moje miasto.” (30 min.)

 

Wrobiony (Framed), animowany/animation, 07:00, reż./dir Marco Jemolo

Grand Prix, fabularny/fiction,13:00, reż./dir Bálint Sós, Węgry/Hungary

Dinozaurek Citipati (Citipati), animowany/animation, 06:50, reż./dir Andreas Feix, Niemcy/Germany.

 

GRAND PRIX EUROSHORTS 2017

Pacjent z odmą (Collapsed Lung, Légmell), fabularny/fiction, 26:42, reż./dir Ambrus Fatér, Węgry/Hungary

 

 

Archiwum serwisu

Wyszukiwarka