Lista prac, które zostały zakwalifikowane do wystawy Przedwiośnie 42

Szanowni Artyści,
prosimy o odbieranie pozostałych prac z magazynu wystaw czasowych,

w dniach od wtorku do niedzieli w godz. 11-18
Polecamy umawianie się na odbiór prac telefonicznie 41 367 64 47 wew. 27 (recepcja),
co ułatwi nam przygotowanie i zapakowanie prac, a Państwo nie będą musieli czekać.

Dziękujemy zespół BWA

1. Arciszewski Kornel
„Voodoo” obiekt rzeźbiarski 160×65 cm
„Wiatr Historii” rzeźba 170×120 cm

2. Banaszczyk Ewa
Cykl czwórki:
„Odpoczynek” batik, akwarela, kalka, haft, akryl, 4x 25×29 cm
„Praca” batik, akwarela, kalka, akryl, 4x 25×29 cm
„Protest” batik, kalka, akryl, 4x 25×29 cm
„Protest Co robić?” batik, kalka, akryl, 4x 25×29 cm

3. Baran Janusz
Poliptyk graficzny-Alchemia Materii
„Diagram” druk pigmentowy, 100×22 cm
„Destrukcja I” druk pigmentowy, 50×70 cm
„Destrukcja II” druk pigmentowy, 50×70 cm
„Substytut I” druk pigmentowy, 50×23 cm
„Substytut II” druk pigmentowy, 50×23 cm

4. Bartkiewicz Artur
„Kompozyt” akryl, olej na płótnie, 160×200 cm
„Habitat” akryl, olej na płótnie, 160×200 cm

5. Bielecka Małgorzata
„Wings” technika własna, 120×160 cm

6. Brykczyńska-Biskup Joanna
Z cyklu „List do nieznajomego”
„O nim, NoI/1” technika własna, 80×200 cm
„O Niej, No I/2” technika własn,a 80×200 cm

Z cyklu „Znaki, Słowa, Przesłania”
„Tak sobie myślę bez zezwolenia” technika własna, 15×20 cm
„Co dawać ludziom do czytania” technika własna, 15×20 cm
„Szkice z prowincji” technika własna, 15×20 cm

7. Brzegowy Andrzej
„Nurt VI” olej, płótno, 100×140 cm
„Nurt VII” olej, płótno, 150×170 cm

8. Bugaj-Tomaszewska Beata
„Zapiski z pustyni- tydzień pierwszy” technika własna na płycie mdf, 35,5×167 cm
„Zapiski z pustyni-tydzień drugi” technika własna na płycie mdf 35,5×168 cm
„Zapiski z pustyni-tydzień trzeci” technika własna na płycie mdf 35,5×168 cm
„Zapiski z pustyni-tydzień czwarty” technika własna na płycie mdf 35,5×168 cm
„Zapiski z pustyni-tydzień piąty” technika własna na płycie mdf 35,5×168 cm

9. Borowiecka-Mikuszewska Martyna
„Podmuch” olej na płótnie, 110×110 cm
„Rozpięcie” olej na płótnie, 120×110 cm
„Nawarstwienie” olej na płótnie, 110×110 cm
„Napięcie” olej na płótnie, 120×110 cm

10. Czyż Agnieszka
Dyptyk „Przestrzenie: Na zewnątrz, w środku” fotografia, 2x 70×50 cm
Dyptyk „Geometria czasu: I i II” fotografia, 2x 70×50 cm

11. Falkiewicz Karolina
„Galaktyka 1 „ fotografia cyfrowa, 50×50 cm
„Galaktyka 2” fotografia cyfrowa, 50×50 cm

12. Gałuszka Irena
„XXX” fot. cyfrowa, wydruk pigmentowy, 100×70 cm
„Skała” fot. cyfrowa, wydruk pigmentowy, 100×70 cm

13. Gawlik Ewa
„Trójkąty i …” fotografia barwna, malowanie światłem, 30×45 cm
„Uporządkowanie” fotografia barwna, malowanie światłem, 30×45 cm
„Księżycowa baza” fotografia barwna, malowanie światłem, 30×45 cm

14. Gdak Michał
„Mouldscape-melange” ceramika, wieża wysokość (29cm, śr. 10cm – 3szt.)
(26 cm, śr. 14 cm – 98 szt.), (17 cm, śr. 11 cm – 7szt.), (8 cm, śr. 16 cm – 2szt.)

15. Gozdek Lucyna
„Transformacje I” technika własna, 65×130 cm
„Rytmy I” technika własna, 60×160 cm
„Rytmy” technika własna, 60×80 cm

16. Hernik Janina
„Kwikorera” technika mieszana, 68×54 cm
„Kwikorera” technika mieszana, 56×67 cm
„Kwikorera” technika mieszana 57×61 cm

17. Hildebrandt Oliwia
Cykl Arche- Litos
„Obraz czasu-Czarny Kamień: akryl na płótnie, 120×200 cm 2018
„Obraz czasu-Biały Kamień: akryl na płótnie 120×200 cm, 2018

18. Jackowski Krzysztof
„Darczyńca” olej, płótno, 50×70 cm
„Wiosna” olej, płótno 70×50 cm

19. Jackowski Wiktor
„Odbite Słońce” olej, płótno 80×120
„Nie potrzeba nam innych światów, potrzeba nam luster” olej, płótno 80×120
„Mężczyzna z lustrem” olej, płótno 60×80

20. Jatkiewicz Krystyna
„Ślady 10a” grafika komputerowa, druk cyfrowy na filcu, 70×50 cm
„Ślady 4a” grafika komputerowa, druk cyfrowy na filcu, 70×50 cm
„Ślady 5a” grafika komputerowa, druk cyfrowy na filcu, 70×50 cm

21. Kaleta Aleksandra
„W ogrodzie-dusza w Raju, 2018” kolaż, haft, 50×60 cm

22. Kaleta Anna
„Świadectwo” fotografia cyfrowa, 70×50 cm
„Świadectwo” fotografia cyfrowa, 70×50 cm
„Świadectwo” fotografia cyfrowa, 70×100 cm

23. Kaleta Piotr
Dyptyk „Świat w Dolinie Nidy, fotografia, 2x 53×80 cm

24. Karliński Wojciech
„Wiosna” fotografia, wydruk atramentowy, 40,3×60,3 cm
„Ciemność” fotografia, wydruk 30×45 cm

25. Korczyńska Joanna
„Muzeum” olej na podklejanym płótnie na desce, 100×70 cm

26. Kotarba Agnieszka
„Już Cię nie potrzebuję, więc przyjdź” technika własna – aplikacja, plusz, 65×125 cm

27. Kozieł Karolina Magdalena
„Przedwiośnie” akryl na płótnie, 70×70 cm
„Przedwiośnie” film

28. Kręt Przemysław
„Bezdroża Transcendencji” olej na płycie, 21×30 cm
„Styczniowy Księżyc” olej na płycie 21×30 cm
„Krystalizujące Światło” olej na płycie 21×30 cm

29. Królikowski Henryk
„Ciało natury” linoryt, 87,5×132,5 cm

30. Kularska-Król Roksana
„Zdetonujcie te bombę” akryl, płótno, 100×100 cm
„One chyba czegoś nie wiedzą” akryl, płótno, 100×100 cm

31. Leśniak Magdalena
„Komunia” akryl na płótnie, 70×100 cm
„Konkubinat” akryl na płótnie, 70×100 cm

32. Łutowicz Cezary
„Zabawa płotem 001” foto 50×70 cm
„Zabawa płotem 002” foto 50×70 cm
„Zabawa płotem 002” foto 50×70 cm

33. Maj Tamara
„Przestroga” tkanina autorska, collage, 240x100x40 cm
„Jestem Ziemi ziarenkiem” tkanina autorska, collage, 90×90 cm
„Jestem częścią Wszechświata” tkanina autorska, collage 90×90 cm

34. Michalski Marcin N.
Tryptyk 2„Neocybercoś” fotografia, grafika komputerowa, 29×38,5 cm

35. Michałek Józef Grzegorz
Dyptyk „…Słowo o Sebastianie” akryl, papier, 95×65 cm

36. Miernik Zbigniew
„Karbon” instalacja, drewno, metal 49x49x257 cm
„Prezes” instalacja/drewno, metal 40x40x187 cm
„Kingdom” instalacja, metal 50x50x188 cm
„Obiekt 303” instalacja, metal 345×50 cm

37. Musiał Elżbieta
Cykl „De profudnis” Nr 2 (… mundo, mundo i profundo) grafika komputerowa, druk cyfrowy, pleksi 44×64 cm
Nr 3(…czyli rzecz o namiętnej obecności) grafika komputerowa, druk cyfrowy, pleksi, 44×64 cm
Nr 4 (…czyli ocalał oniryzm) grafika komputerowa, druk cyfrowy, pleksi, 44×64 cm

38. Musik Waldemar
„Misja” rzeźba, marmur Carrara, 79x23x15 cm
„Rejs” rzeźba, marmur Carrara, 59x24x15 cm

39. Myśliwiec Antoni
„XXX” fotografia 80×60
„XXX” fotografia 80×60
„XXX” fotografia 80×60

40. Nowak-Łuczywo Ewa
„Reinkarnacja” fotografia cyfrowa, retusz cyfrowy 70×100 cm

41. Pajda Marcin
„XXX” fotografia cyfrowa, 100×70 cm
„XXX” fotografia cyfrowa, 100×70 cm

42. Popielski Witold
„Lustro weneckie” technika mieszana, 80×80 cm
„Szklana pogoda” technika mieszana, 80×80 cm
„Koniec karnawału” technika mieszana, 80×80 cm
„z cyklu…Kanały” technika mieszana, 80×80 cm

43. Pośpiech Justyna
„186rx32” akwaforta, akwatinta, 29×42 cm
„OnTV” akwaforta, akwatinta, 30×39 cm

44. Potocka-Kuc Aleksandra
„Impresja Zima 7” olej na płótnie, 50×100 cm
„Impresja Zima 8” olej na płótnie, 50×100 cm

45. Ptak Artur
„W ogniu – N.P.” drewno, tech. mieszana, 30×40 cm
„W ogniu …” drewno, akryl, tech. mieszana, 30×40 cm

46. Rachoń Andrzej
„Pejzaż duszy mojej” pastel olejny, 100×70 cm
„Pejzaż duszy mojej” pastel olejny, 100×70 cm
„Pejzaż duszy mojej” pastel olejny, 100×70 cm

47. Sabat Marek Stanisław
„Pozorny chaos” akryl, płótno, 80×100 cm
„Pomiędzy” akryl, płótno 80×100 cm

48. Sadrak Katrina
„Light Cone Stożek świetlny” olej na płótnie, 162×162 cm
„Phenix” olej na płótnie, 100×100 cm
„Helios” olej na płótnie, 100×100 cm
„Extremophile” olej na płótnie, 100×100” cm

49. Sajkiewicz-Kręt Małgorzata
„Narodziny” fot. analogowa, lit tonowany 41×36
„Odwieczna droga” fot. analogowa, lit tonowany 41×36
„Niemy krzyk” fot. analogowa, lit tonowany 41×36
„Czas i przestrzeń, światło i mrok, dobro i zło, przenikanie pełnia”
fot. analogowa, lit tonowany 41×36

50. Sideł Grzegorz
„Dyptyk Krajeński” fotografia, 2x 40×60 cm
„Dyptyk Trawki” fotografia, 2x 40×60 cm
Z cyklu „Drzewa”- „Faded to whitegray” fotografia, 40×60 cm

51. Słota Dariusz
„Ustka” olej, płótno, 100×130 cm

52. Stawecki Wacław
„Ikaria” rzeźba w marmurze, 50 cm

53. Szlufik Dawid
„Śniadanie Andyego” kamień, 30x20x12 cm
„vEwolucja” kamień Carrara, 17x17x35 cm
„Hastla” kamień Tassos 20x20x50
„Hastla II” kamień Carrara 15x15x20 cm

54. Szplit Magdalena
„Bestiariusz” linoryt, 124×88 cm

55. Świeca Stanisław
„Spotkanie” gipsoryt, 79×48,5 cm
„Przybysz” gipsoryt, 79×48,5 cm
„Zjawa” gipsoryt, 79×48,5 cm

56. Tuz Edward
Tryptyk: Na końcu drogi
„Audi Adieu” olej na płótnie, 70×95 cm
„TTR” olej na płótnie, 70×60 cm
„ZPAP”٭) olej na płótnie, 70×95 cm

57. Urbanek Piotr
„UFO nad Wiedniem” olej, płótno, 85×70 cm
„Pożegnanie z Fabryką” olej, płótno, 100×100 cm
„Communism, Cannibalism, Capitalism, Cannabism” tektura, akryl, 170×100 cm

58. Urbański Rafał
„QR95” akryl na płótnie, 40×40 cm
„QR97” akryl na płótnie, 40×40 cm
„QR98” akryl na płótnie, 40×40 cm
„Z cyklu Interactive PrintScreen I” akryl na płótnie, 70×70 cm

59. Walkiewicz Wojciech
„Chełm –zestaw 4 prac” fotografia 4x 45×30 cm

60. Witkowski Paweł
„Ćmy” kamień, 46x10x55 cm

61. Zając Krzysztof
„Trauma” fot. Cyfrowa, 100×70 cm
Poliptyk cykl „Brudnopis”: Hipokryzja, Propaganda, Inżynieria Genetyczna, Debata PL, Grzech pierworodny fot. cyfrowa, 5x 70×50 cm

62. Ziołowicz Katarzyna
„Parallel worlds V” druk pusty, rysunek, 100×70 cm

PLAKAT

1. Cybulska Monika
„Przedwiośnie`42” grafika komputerowa, druk cyfrowy, 100×70 cm

 

Archiwum serwisu

Wyszukiwarka