Artyści Srebrny Czworokąt 2021

Lista artystów wystawy:
MIĘDZYNARODOWEGO TRIENNALE MALARSTWA REGIONU KARPAT SREBRNY CZWOROKĄT 2021

Balúnová Katarína, (SK), Memorial Mound 1
Balunova Katarina, (SK), Memorial Mound 2
Bednarska Karolina, (PL), Z ekranu. Tęsknota za spotkaniem
Bistika Helmut, (SK), strange Word
Bistika Helmut, (SK), What is the purpose of this
Bohnstedt Gavrilas Gabriela Diana, (RO), Deconstruction face
Bohnstedt Gavrilaș Gabriela Diana, (RO), Fragmented portrait
Bokota-Tomala Barbara, (PL), Pejzaze nieznane II
Bokota-Tomala Barbara, (PL), Pejzaze nieznane V
Bokota-Tomala Barbara, (PL), Pejzaze nieznane VI
Borgovics Borgo, (H), The 7 days…
Borgovics Borgo, (H), This is a Horse…
Both Teodóra, (H), In my eyes I
Both Teodóra, (H), In my eyes II
Brożyna Sebastian, (PL), Pejzaż koncentracyjny
Cieszynska Ela, (PL), KM-1 Cieszynska Ela, (PL), KM-2 – Nagroda Marszałka Województwa Podkarpackiego

Cywicka Magdalena, (PL), W pamięci, III
Cywicka Magdalena, (PL), W pamięci, IV
Cywicka Magdalena, (PL), W pamięci, V
Cywicki Łukasz, (PL), Terytorium dialogu, V
Cywicki Łukasz, (PL), Terytorium dialogu, VI
Czarnopyś Marcin, (PL), Małe narracje 1
Czarnopyś Marcin, (PL), Małe narracje 2
Davydenko Liudmila, (UA) – Grand Prix
Nagroda Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Interval Davydenko Liudmila, (UA),
Probability Davydenko Liudmila, (UA), Scatter 2
Drozd-Witek Małgorzata, (PL), Skrawki 4
Drozd-Witek Małgorzata, (PL), Zamglone 2
Duracz Gil Iwona, (PL), Ciche miejsca
Duracz Gil Iwona, (PL), Ciche miejsca
Eszter Biró, (H), Light Is Far Away
Eszter Biró, (H), Shadows At Dawn
Fátyol Zoltán, (H), After the Sphinx’s answer
Fátyol Zoltán, (H), Question to the Sphinx
Furlet Anatoly, (UA), NR 3
Gábor Lukács, (H), Bridge
Gábor Lukács, (H), New Babel
Garbar Zoriana, (UA), The green grass grows in the middle of…
Ghinea Laura Teodora, (RO), Indistinct
Ghinea Laura Teodora, (RO), Uncertain
Gil Łukasz, (PL), Ołtarz pokory
Gil Łukasz, (PL), Pejzaż wewnętrzny I
Gonda Zoltán, (H), A Hazám Új Keresztje Európa Gonda Zoltán, (H), Sorsunk Közép Európa Sorsa Is (2)
Haba Marek, (PL), Twierdza 1
Haba Marek, (PL), Twierdza 2
Helytovych Orest, (UA), This is a Stang Black
Hubert Barbara, (PL), Dziwny jest wasz świat III
Kamycka Anna, (PL), Intruz
Khomenko Olena, (UA), Руйнівна новина
Kiraly Gabriela Luciana, (RO), Escape 2
Kiraly Gabriela Luciana, (RO), Studio
Klymenko Mariya, (UA), IMG_1615
Klymenko Mariya, (UA), IMG_162se Klymenko Mariya, (UA), IMG_5861
Láng Eszter, (H), Residents of our house Láng Eszter, (H), Which is the stranger
Lutsyk Volodymyr, (UA), Czerwone oko Lutsyk Volodymyr, (UA), Człowiek i ryba
Mikhnovskyy Nazariy, (UA), Transition
Nagy Gabriella B., (H), Flow 1.
Nagy Gabriella B., (H), Flow 4.
Nagy Gabriella B., (H), Flow 5
Nalepa Bartosz, (PL), praca nr 2
Nalepa Bartosz, (PL), praca nr 5
Palotai Erzsebet, (H), in memory of discarded children
Palotai Erzsebet, (H), in memory of discarded children2
Palotai Erzsebet, (H), in memory of discarded5 children
Panas Aneta, (PL), Przemiany
Papiu Greti Adriene, (RO), Fragmentarium
Piórecka Elżbieta, (PL), Brama I, z cyklu Apokalipsa, Dwanaście Bram
Piórecka Elżbieta, (PL), Brama II, z cyklu Apokalipsa, Dwanaście Bram
Pokrywka Marek, (PL), Chmura
Pokrywka Marek, (PL), Nadzieja
Porczyńska Barbara, (PL), habituacja
Porczyńska Barbara, (PL), recykling
Porczyńska Barbara, (PL), respirator
Przewoźnik Roman, (PL), syndrom czerwieni 2
Romanko Ihor, (UA), praca nr 1
Romanko Ihor, (UA), praca nr 2
Ronai Gabor, (H), Deep inside XX Ronai Gabor, (H), Deep inside XXIV
Rułka Andrzej, (PL), Analiza danych
Sankowska Dorota, (PL), Sekcja
Sankowski Jarosław, (PL), Fontanna Sankowski Jarosław, (PL), Jaskrawośd Sankowski Jarosław, (PL), Sen
Skrynnyk Myska Daryna, (UA), No title nr 2
Stabryła Sylwester, (PL), Coming soon 1
Stabryła Sylwester, (PL), Coming soon 2 Stabryła Sylwester, (PL), Coming soon 3
Stabryła Sylwester, (PL), Coming soon 4
Stetsula Volodymyr, (UA), Dziwactwa
Stetsula Volodymyr, (UA), Energia wody
Subicz Istvan, (H), Outside and inside Subicz Istvan, (H), Rise descent
Suciu Nicolae, (RO), The chaos hyperbole- Bruegel`s premonition
Szász Zsuzsa, (H), Dying animal Word
Tătulescu Mihaela, (RO), People and wolves – Nagroda Prezydenta Miasta Przemyśla

Tereszkiewicz Katarzyna, (PL),
Inny Tereszkiewicz Katarzyna, (PL), Stereotyp
Turcsányi František, (SK), nebo, peklo, raj
Turcsányi František, (SK), veselý, virtuálny, cintorín
Turcsányi František, (SK), zátišie s labuťou a kusom betonu
Uchman Magdalena, (PL), Coexistence – Nagroda Elektromontaż Przemyśl

Uchman Magdalena, (PL), Hope
Woroniec Piotr, (PL), Billboard II
Zielińska-Krudysz Nina, (PL), Rozmyślania nad ulotnością świata III
Zmiyevets Vasyl, (UA), Bez tytułu 2
Zuba Benn Aleksandra, (PL), Nikt nic nie wie


Wydarzenia w BWA Kielce


11. MIĘDZYNARODOWE TRIENNALE MALARSTWA REGIONU KARPAT – SREBRNY CZWOROKĄT 2021 Galeria Górna

Wyszukiwarka