TOŻSAMOŚĆ

Zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej 26 Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej pt. „Tożsamość” w ramach Legnickiego Festiwalu Srebra, którego organizatorem jest BWA w Legnicy...

BWA w Kielcach

Rozpoczęcie: 9 lutego 2018, g. 18.00
Zakończenie: 2 marca 2018
2018_TOŻSAMOŚĆ---Takayoshi-Terajima
2018_TOŻSAMOŚĆ---Miariam-Arentz---Srebrna-Ostrona-Nagroda-Specjalna-Organizatorów
2018_TOŻSAMOŚĆ-Herman-Hermsen-Nagroda-Prezydenta-Miasta-Legnicy
2018_Logo-galerii-tylko-polskie-01
2018_Tożsamość-2018
2018_Susanne-Matsche
2018_1Nowe-logo-festiwalu-01polskie
2018_1Nowe-logo-festiwalu-01angielskie

Zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej
26 Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej
pt. „Tożsamość
w ramach Legnickiego Festiwalu Srebra, którego organizatorem jest BWA w Legnicy

Galeria Mała
Dnia 9 lutego 2018
ul. Kapitulna 2, 25-011 Kielce

wystawa potrwa do 2 marca 2018

Artyści:

Sabrina Ackermann – Niemcy / Germany

Violeta Adomaitytė  – Litwa / Lithuania

Sharareh Aghaei – Iran / Iran

Jordi Aparicio – Hiszpania / Spain

Miriam Arentz – Niemcy / Germany

Isabelle Azaïs – Francja / France

Burcu Büyükünal – Turcja / Turkey

Carla Castiajo – Portugalia / Portugal

Eunmi Chun – Korea Południowa / South Korea

Trinidad Contreras – Hiszpania / Spain

Ana Carolina Escobar – Kolumbia/Francja / Colombia/France

Elena Gorbunova – Rosja / Russia

Martin Grosman – Czechy / Czech Republic

Mieczysław Gryza – Polska / Poland

Sang Deok Han – Korea Południowa / South Korea

Fernando Haro – Hiszpania / Spain

Herman Hermsen – Holandia / The Netherlands

Lucie Houdková – Czechy / Czech Republic

Romualdas Inčirauskas – Litwa / Lithuania

Barbora Jamrichová – Słowacja / Slovakia

Ji Young Kim – Korea Południowa / South Korea

Kyung Jin Kim – Korea Południowa / South Korea

Weng Ian Lai – Chiny / China

Ria Lins – Belgia / Belgium

Peter Machata – Słowacja / Slovakia

Lieta Marziali – Włochy / Italy

Magdalena Maślerz – Polska / Poland

Susanne Matsché – Niemcy / Germany

Christine Matthias – Niemcy / Germany

Jasmin Matzakow – Niemcy / Germany

Dot Melanin – Izrael / Israel

Daniel Michel – Niemcy / Germany

Carla Movia – Włochy / Italy

Michalina Owczarek – Polska / Poland

Andrzej Pacak – Polska / Poland

Ruudt Peters – Holandia / The Netherlands

Kirsten Plank – Niemcy / Germany

Louisa Maria Ponseele – Belgia / Belgium

Katarzyna Puchała – Polska / Poland

Mette Saabye – Dania / Denmark

Isabell Schaupp – Niemcy / Germany

Tom Stöckl – Niemcy / Germany

Ulrike Strempel – Niemcy / Germany

Takayoshi Terajima – Japonia / Japan

Silke Trekel – Niemcy / Germany

Sandra Vollbrecht – Niemcy / Germany

Heike Walk – Niemcy / Germany