Wystawa pokonkursowa II Międzynarodowego Triennale LITHO-Kielce 2018/2019

BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH W KIELCACH / ART EXHIBITION BUREAU IN KIELCE STOWARZYSZENIE MIĘDZYNARODOWE TRIENNALE GRAFIKI W KRAKOWIE / INTERNATIONAL PRINT TRIENNIAL SOCIETY IN...

Galeria Górna, Galeria Dolna

Rozpoczęcie: 26 kwietnia 2019, g. 18:00
Zakończenie: 18 maja 2019
JANCOVIC ROBERT JR3. ALL MY LITHOGRAPHS (1)
JANCOVIC ROBERT JR3. ALL MY LITHOGRAPHS (1)
paulina_zmuda_Eden_2018r_140x200
Jacek Zaborski CHiMERA 2017r 175x110cm
Herman Noordermeer Number-03
Anna Tarnowska Energia jednostki
Krzysztof Świętek
Guanchu Zhu
Caroline M. Thorington  MAGICIAN, 3RD STATE Thorington Caroline M. Caroline M. Thorington MAGICIAN, 3RD STATE

BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH W KIELCACH / ART EXHIBITION BUREAU IN KIELCE

STOWARZYSZENIE MIĘDZYNARODOWE TRIENNALE GRAFIKI W KRAKOWIE /
INTERNATIONAL PRINT TRIENNIAL SOCIETY IN KRAKOW

ORAZ KURATOR WYSTAWY / AND CURATOR OF THE EXHIBITION

STANISŁAWA ZACHARKO-ŁAGOWSKA

MAJĄ ZASZCZYT ZAPROSIĆ / HAVE THE HONOUR TO INVITE YOU

26 KWIETNIA 2019 O GODZ. 18 / 26TH APRIL, 2019 AT 6 P.M.

NA OTWARCIE WYSTAWY POKONKURSOWEJ / TO THE OPENING OF THE POST COMPETITION EXHIBITION

II MIĘDZYNARODOWEGO TRIENNALE LITOGRAFII LITHO-KIELCE 2018/2019 /

II INTERNATIONAL LITHOGRAPHY TRIENNIAL LITHO-Kielce / 2018-19

UCZESTNICY WYSTAWY / PARTICIPANTS OF THE EXHIBITION:
1. Amici Matías (Argentyna/Argentina)
2. Antolak Paulina
3. Badan Rafał
4. Barczyk Tomasz
5. Bednarska Kamila
6. Brouwer Ardi (Holandia/ The Netherlands)
7. Butowski Łukasz
8. Chwilczyński Bartłomiej
9. Creenaune Danielle (Australia)
10. Creighton Robert (Kanada/Canada)
11. Collyer Kate (USA)
12. Czarnota Anna
13. Czech Adam
14. Dzielińska Magda
15. Epping Sarah
16. Erikson Maria (Estonia)
17. Frąckiewicz Paweł
18. Frodyma Teresa
19. Fumio Yamaguchi (Japonia/Japan)
20. Gauthier Alice (Francja/France)
21. Gil Rafael (Argentyna/Argentina)
22. Gmur Jolanta
23. Goreski Vlado (Macedonia)
24. Haucke Philipp (Niemcy/Germany)
25. He Jiqing (Chiny/China)
26. Honda Eiko (Japonia/Japan)
27. Ikavalko Katri (Finlandia/Finland)
28. Ilkiewicz Aleksandra
29. Ingram Liz (Kanada/Canada)
30. Jakubczak Aleksandra
31. Jančovič Robert Jr. (Słowacja/Slovakia)
32. Kainrath Monika (Austria)
33. Kak Kamil
34. Kalde Kalli (Estonia)
35. Kasai Naomi (Japonia/Japan)
36. Kiryu Madoka (Japonia/Japan)
37. Kot Alicja
38. Krupicová Iva (Czechy/Czech Republic)
39. Kurczyńska Renata
40. Lech Marta
41. Ledent Ingrid (Belgia/Belgium)
42. Lewkowicz Stanisław (Holandia)
43. Liu Jing (Chiny/China)
44. Markowska Julia
45. Marszałek Nina
46. Miles Robert (Francja/France)
47. Ninov Ivan (Bułgaria/Bulgaria)
48. Noordermeer Herman (Holandia/The Netherlands)
49. Ostoja Lniski Błażej
50. Pajda Agnieszka
51. Panasiewicz Piotr
52. Peeva Darina (Bułgaria/Bulgaria)
53. Peng Siwei (Chiny/China)
54. Pędziałek Leonard
55. Przybyło Weronika
56. Pulker Ulrike (Austria)
57. Puszek Monika
58. Qian Fengqi (Chiny/China)
59. Reterska Dorota
60. Rüdiger Franke (Niemcy/Germany)
61. Rukasz Krzysztof
62. Schichta Adrian (Polska/Niemcy/Poland/Germany)
63. Schumacher Anna
64. Shan Jia (Chiny/Belgia/China/Belgium)
65. Solheim Erik (Norwegia/Norway)
66. Surmacz Dominika
67. Szwajkowska Krystyna
68. Świętek Krzysztof
69. Tarnowska Anna
70. Tereszkiewicz Katarzyna
71. Thorington Caroline M. (USA)
72. Trojanowska Anna
73. Turchenko Ulyana (Ukraina/Polska/Ukraine/Poland)
74. Uchman Magdalena
75. Walenciejczyk Monika
76. Wojtuszek Marta
77. Yamada Ayaka (Japonia/Japan)
78. Yang Shengzhen (Chiny/China)
79. Zaborski Jacek
80. Zhang Minjie (Chiny/China)
81. Zhang Wenjuan (Chiny/China)
82. Zhu Guanchu (Chiny/China)
83. Zwolińska Maria
84. Żmuda Paulina