Lista zakwalifikowanych prac na wystawę XVII MBK 2016

Kategoria FOTOGRAFIA: 72 autorów 93 fotografie oraz 3 autorów 3 Video

1. Banasińska Zuzanna – Na styku 1
2. Baś Kamil – Szeregowanie II
3. Baś Robert – Drugie dno
4. Bednarski Jerzy – Abandoned Crops
5. Bianga Witold – Pejzaż horyzontalny
6. Biernat Adam – Po sezonie 02; Po sezonie 03; Po sezonie 04
7. Bondzińska Krystyna – Pragnienie poczucia przestrzeni
8. Borkowski Paweł – Airport
9. Bosch Mikołaj – Wschod nad Jeziorem Wipsowskim
10. Brenner Wolfgang (Germany) – Fenster im Zug Train window; Spiegel Mirror
11. Browko Krzysztof – Dolomites
12. Bułanow Piotr – Definicja przestrzeni 04; Definicja przestrzeni 01; Definicja przestrzeni 03
13. Chrabąszcz Monika – Way Polska
14. Chudzik Magda – Dwa światy; Piątka; Przestrzeń
15. Cyrus Łukasz – Przestrzeń miejska Bielsko-Biała
16. Czarnecki Artur – Wyjście z cienia 2
17. Fijoł Daiusz – Nadzór
18. Gałązka Tomasz – MSK3 nr3; MSK1 nr1; MSK2 nr2
19. Gałuszka Irena – Zaułek; Bezpieczna przestrzeń
20. Gintowt-Paprocka Iwetta – last seaside; No title; Something orange
21. Głowacki Bogdan – a
22. Gontarz Andrzej – Dom; Dzialka; Mój kawałek nieba
23. Goska Julia – Intruz I
24. Gregorczyk Anna – Archinomie I
25. Grochala Piotr – Tożsamość miejsca
26. Grochulska Natalia – Bezdech 01
27. Grodowski Damian – Zatopione miasto
28. Grzyb Tomasz – Life space I
29. Iwańczak Aleksandra – Space III
30. Jakubowska Anna – Osiedlowe ptaki 04
31. Jasiński Jarosław – Common space 02; Common space 04
32. Jaskuła Jan – Były; Nad stawem
33. Kaleta Piotr – Między ziemią a niebem I
34. Kardynał Kinga – Przystan´ i popatrz
35. Korban Rafał – Tunel 02
36. Korbiński Jarosław – We Mgle
37. Kowalski Leszek – ##2
38. Kruk Przemysław – Przełamując fale I; Przełamując fale II
39. Leśniakowska Marta – Wschód zachód nagłe załamanie horyzontu; Mariny
40. Lisowski Piotr – W górach Kaukazu 1
41. Łada Andrzej – xxx-4
42. Łazarczyk-Kaczmarek Izabela – Klucz i drzewo
43. Madej Małgorzata Tina – Pomaluj mój świat; W zasięgu wzroku
44. Marcinkiewicz Anna – Via Dolorosa; Selva oscura
45. Matacz Jan – Brak
46. Mazur Jola – Krajobraz ze smołą
47. Mazur Mateusz – Cyklista
48. Miaśkiewicz Arkadiusz – Krajobraz Górski; Krzyk
49. Muskalski Krzysztof – City space
50. Myszczyński Piotr – Under
51. Okoniewski Tomasz – Razem na dobre i złe
52. Orłowska Patrycja – Open space 2 otwarcie złudna
53. Orłowski Stanisław – Pejzaż intymny III
54. Pająk Patrycja – Overgrowth
55. Piądłowska Katarzyna – Bez tytułu 01(2)
56. Pochopień Bożena – Pianoro
57. Podsiadło Zbigniew Jarosław – sklep polski
58. Resiak Łukasz – Wakacje marzeń
59. Spek Kacper – Wybór indywidualnosci
60. Spek Piotr – Krowy rozmawa z Chełmońskim
61. Steuernagel Christine (Germany) – Erosional slope
62. Strzoda Krzysztof – (Un)Limited Space 02
63. Szczapiński Brunon – Plener 4
64. Szuszkiewicz Konrad – Zepsucie
65. Tkaczyk Dominik – Harmonia
66. Venus Dagmar (Germany) – A glimpse outside
67. Walkiewicz Wojciech – Przestrzen A
68. Wapiennik Marta – Iluzja rzeczywistości 03
69. Wilamowski Włodzimierz – Odpoczynek
70. Zakrzewski Marek – Hommage a` Caspar David Friedrich
71. Zambrzycki Marek – Ramy
72. Zych Jan – Lato A

Kategoria VIDEO

1. Stańczyk Marek – Kolekcjoner
2. Urbański Rafał – Gelb Ghetto
3. Barańska Anna – Emptiness

Archiwum serwisu

Wyszukiwarka