Lista uczestników wystawy pokonkursowej II LITHO KIELCE 2018/2019 / The list of participants of the II LITHO KIELCE 2018/2019 exhibition

znaczek-II-LITHO-KIELCE-2018-19

Mamy przyjemność przedstawić listę uczestników zakwalifikowanych do wystawy LITHO KIELCE 2018/2019.

It’s our pleasure to present the list of participants who have been qualified for the II LITHO KIELCE 2018/2019 exhibition.

16 grudnia 2018 roku Jury w składzie:

On December 16th, 2018 the Jury consisting of:

prof. Thomas Riesing – artysta grafik – Uniwersytet w Connecticut – przewodniczący jury / graphic artist –University of Connecticut – chairman
prof. Marek Sak – artysta grafik i malarz – ASP w Łodzi / graphic artist and painter – Academy of Fine Arts in Lodz
prof. Mateusz Otręba – artysta grafik – ASP w Krakowie, SMTG w Krakowie / graphic artist and painter – International Print Triennial Society in Krakow, Academy of Fine Arts in Krakow
mgr Stanisława Zacharko-Łagowska – historyk sztuki, krytyk sztuki, dyrektor BWA w Kielcach / art historian, art critic, head of the BWA in Kielce

oceniła 275 prac 107 autorów i do wystawy pokonkursowej zakwalifikowała 166 prac 84 artystów:
appraised 275 works submitted by 107 authors, and qualified for the post competition exhibition 166 works of 84 artists:

1. Amici Matias (Argentyna/Argentina)
2. Antolak Paulina
3. Badan Rafał
4. Barczyk Tomasz
5. Bednarska Kamila
6. Brouwer Ardi (Holandia/ The Netherlands)
7. Butowski Łukasz
8. Chwilczyński Bartłomiej
9. Creenaune Danielle (Australia)
10. Creighton Robert (Kanada/Canada)
11. Collyer Kate (USA)
12. Czarnota Anna
13. Czech Adam
14. Dzielińska Magda
15. Epping Sarah
16. Erikson Maria (Estonia)
17. Frąckiewicz Paweł
18. Frodyma Teresa
19. Fumio Yamaguchi (Japonia/Japan)
20. Gauthier Alice (Francja/France)
21. Gil Rafael (Argentyna/Argentina)
22. Gmur Jolanta
23. Goreski Vlado (Macedonia)
24. Haucke Philip (Niemcy/Germany)
25. He Jiqing (Chiny/China)
26. Honda Eiko (Japonia/Japan)
27. Ikavalko Katri (Finlandia/Finland)
28. Ilkiewicz Aleksandra
29. Ingram Liz (Kanada/Canada)
30. Jakubczak Aleksandra
31. Jančovič Robert jr. (Słowacja/Slovakia)
32. Kainrath Monika (Austria)
33. Kak Kamil
34. Kalde Kalli (Estonia)
35. Kasai Naomi (Japonia/Japan)
36. Kiryu Madoka (Japonia/Japan)
37. Kot Alicja
38. Krupicowá Iva (Czechy/Czech Republic)
39. Kurczyńska Renata
40. Lech Marta
41. Ledent Ingrid (Belgia/Belgium)
42. Lewkowicz Stanisław (Holandia)
43. Liu Jing (Ciny/China)
44. Markowska Julia
45. Marszałek Nina
46. Miles Robert (Francja/France)
47. Ninov Ivan (Bułgaria/Bulgaria)
48. Noordermeer Herman (Holandia/The Netherlands)
49. Ostoja-Lniski Błażej
50. Pajda Agnieszka
51. Panasiewicz Piotr
52. Peeva Darina (Bułgaria/Bulgaria)
53. Peng Siwei (Chiny/China)
54. Pędziałek Leonard
55. Przybyło Weronika
56. Pulker Ulrike (Austria)
57. Puszek Monika
58. Qian Fengqi (Chiny/China)
59. Reterska Dorota
60. Rudiger Franke (Niemcy/Germany)
61. Rukasz Krzysztof
62. Schichta Adrian (Polska/Niemcy/Poland/Germany)
63. Schumacher Anna
64. Shan Jia (Chiny/Belgium/China/Belgium)
65. Solheim Erik (Norwegia/Norway)
66. Surmacz Dominika
67. Szwajkowska Krystyna
68. Świętek Krzysztof
69. Tarnowska Anna
70. Tereszkiewicz Katarzyna
71. Thorington Caroline M. (USA)
72. Trojanowska Anna
73. Turchenko Ulyana (Ukraina/Polska/Ukraine/Poland)
74. Uchman Magdalena
75. Walenciejczyk Monika
76. Wojtuszek Marta
77. Yamada Ayaka (Japonia/Japan)
78. Yang Shengzhen (Chiny/China)
79. Zaborski Jacek
80. Zhang Minjie (Chiny/China)
81. Zhang Wenjuan (Chiny/China)
82. Zhu Guanchu (Chiny/China)
83. Zwolińska Maria
84. Żmuda Paulina

Nagrodzeni artyści zostaną powiadomieni o tym fakcie za pomocą e-maila.
The awarded artists will be informed about the prize by email.

Ceremonia wręczenia nagród i otwarcie wystawy odbędzie się 26 kwietnia 2019 roku.
Award ceremony and exhibition opening will be held on 26th April, 2019.

Archiwum serwisu

Wyszukiwarka