Definicja przestrzeni / Space definition 2018 - wystawa zbiorowa

Pokonkursowa wystawa III Międzynarodowego Biennale Definicja Przestrzeni/Space Definition 2018

Zapraszamy na wernisaż pokonkursowej wystawy III Międzynarodowego Biennale Definicja Przestrzeni/Space Definition 2018 połączony z wręczeniem nagród i wyróżnień laureatom. – Poziom tegorocznego biennale...

Galeria Górna

Rozpoczęcie: 9 listopada 2018, g. 18:00
Zakończenie: 30 listopada 2018

Zapraszamy na wernisaż pokonkursowej wystawy III Międzynarodowego Biennale Definicja Przestrzeni/Space Definition 2018 połączony z wręczeniem nagród i wyróżnień laureatom.

– Poziom tegorocznego biennale jest wysoki; wielu artystów fotografików, ale i plastyków wzięło w nim udział. Liczba zdjęć zakwalifikowanych do pokonkursowej wystawy jest zdeterminowana warunkami wystawienniczymi galerii, w której można wyeksponować jedynie sto fotografii. To spowodowało, że zaprezentujemy publiczności naprawdę dobrą wystawę. Jurorzy byli zadowoleni z efektu swojej pracy i poziomu biennale. Naszym priorytetem było stworzenie prezentacji na wysokim poziomie artystycznym, czyli jak najlepsza jakość samych fotografii oraz oryginalność tytułowej definicji przestrzeni – mówi Stanisława Zacharko-Łagowska, dyrektor BWA w Kielcach i członek jury.