Warsztaty tworzenia biżuterii z recyklingu

Inspiracją może być wszystko...

Rozpoczęcie: 15 września 2012, g. 13:00
Zakończenie: 15 września 2012

Z pojęciem recyklingu bezapelacyjnie łaczy się metoda DIY (Do It Yourself). Podczas Festiwalu Recyklingu spotkacie się z nią wielokrotnie, proponujemy Wam cały zestaw warsztatów „zrób to sam”. Do ręcznie robionych plecionek, ubrań, zabawek dodajemy dziś BIŻUTERIĘ! To nie lada gratka dla nowoczesnych kobiet, choć nasze zaproszenie kierujemy również do mężczyzn. Otwórzcie umysły i twórzcie. Inspiracją może być wszystko.

Uczestników serdecznie prosimy o przyniesienie nożyczek.

Warsztaty poprowadzą :

Anna Wojdan – absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi, dyplom projektanta biżuterii.Prowadzi pracownię złotniczą, projektuje od 1997, a od 2005 należy do Stowarzyszenia twórców Form Złotniczych. Swoją twórczość prezentuje na targach jubilerskich w galerii projektantów w Gdańsku i w Warszawie. Bierze udział w wystawach i konkursach artystycznych. Współpracuje z galeriami autorskimi w kraju i poza granicami.

Krzysztof Piotrowski – absolwent PWSSP w Poznaniu. Pracownię złotniczą prowadzi od 1984r. Od 1992 należy do Stowarzyszenia Twórców Form Złotniczych. Nagradzany i wyróżniany uczestnik wielu złotniczych wystaw zbiorowych. Współpracuje z galeriami prezentującymi biżuterię autorską, a także realizuje indywidualne projekty w zakresie złotnictwa. Wystawia swoje prace w galerii projektantów na targach jubilerskich w Gdańsku i Warszawie.