Warsztaty Archiwum

Wytnij se cudo’ka – Kreatywna Niedziela

Kreatywna niedziela w Galerii Echo PROGRAM OD LAT 5 DO 105 12-16 - warsztaty wycinanek Cudo’ka - Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach - Super warsztaty logiczno-manualne - Akademia Dziecięca - Gry oraz zabawy z Muzeum Zabawek i Zabawy - Malowanie pejzażu kielecczyzny - Muzeum Narodowe w Kielcach 16-17 - spektakl...   »  

Wiosenny bazarek Zenona Wiewiurki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach zaprasza do Galerii Małej na wystawę WIOSENNY BAZAREK ZENONA WIEWIURKI Wernisaż 24 maja o godz. 18. Wystawa twórczego duetu Zenona Wiewiurki i Joanny Krzyżanek została przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych. Na ekspozycji zobaczyć można...   »  

Piknik Retro

4-5 maja w Parku Miejskim w Kielcach odbędzie się Piknik Retro. Biuro Wystaw Artystycznych z tej okazji zaprasza do bezpłatnego zwiedzania pokonkursowej wystawy Międzynarodowego Triennale Litografii II LITHO-Kielce (g. 11-18), którą tworzą dzieła artystów z Polski, Słowacji, Czech, Bułgarii, Ukrainy, Estonii, Francji, Macedonii, Finlandii, Norwegii,...   »  

Dzień dziecka – Słoniątko

Zapraszamy na wernisaż wystawy ilustracji – Gabrieli Cichowskiej pt. „Słoniątko” wykonanych do książki: Adama Jaromira. Dnia 3 czerwca (piątek) o godz. 18:00. Wystawa i cykl warsztatów została przygotowana przez dział edukacji specjalnie z okazji Dnia dziecka. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty grupy zorganizowane w wieku od...   »  

60+ Kultura w BWA

BWA zaprasza seniorów na bezpłatne zwiedzanie aktualnych wystaw i warsztaty podczas weekendu 26–27 września. W ramach akcji 60+ Kultura – pod hasłem: „Pierwszy weekend jesieni, weekendem seniora z kulturą”. Kampania „60+Kultura” jest skierowana do osób powyżej sześćdziesiątego roku życia. Ma je zachęcić do aktywnego uczestniczenia...   »  

Dzien dziecka – Daniel De Latour / ilustracje

Zapraszamy na wernisaż wystawy ilustracji Daniela De Latour, dnia 1 czerwca 2015 r. o godz. 17:00 do Galerii BWA w Kielcach, ul Kapitulna 2. W programie bezpłatne warsztaty dla dzieci od 1 do 11 czerwca dla grup zorganizowanych. Czas trwania 60 min. Wszystkie materiały zapewnia...   »  

Dzień dobry – Dzień Dziecka / ilustracja / tkanina / ubrania Jaśminy Parkity

Dzień dobry…. To wystawa grafiki przygotowana przez artystkę Jaśminę Parkitę specjalnie dla najmłodszych widzów. Wystawie towarzyszą warsztaty dla najmłodszej grupy wiekowej, które będą odbywać się od 2 06.2014 do 13.06.2014. Warsztaty prowadzą Izabela Łazarczyk-Kaczmarek i Magdalena Leśniak. Rezerwacje dla grup pod numerem telefonu 48 41...   »  

DZIEŃ DZIECKA W BWA

Od 31.05 do 21.06.2013 Zajęcia dla dzieci. W programie warsztaty z ilustracji towarzyszące wystawie Pani Eweliny Jaślan – Klisik. Wspólne czytanie bajki autorstwa Pani Doroty Mroczek „Zaczarowana kość Tiny”. ZAPISY W SEKRETARIACIE BWA, tel. 041 344 49 42...   »  

Warsztaty tworzenia biżuterii z recyklingu

Inspiracją może być wszystko...   »  

Działy

Archiwum serwisu

Wyszukiwarka