„Przegląd fotografii w technikach dawnych i alternatywnych” – lista osób zakwalifikowanych

Szanowni Państwo,
prezentujemy listę autorów zakwalifikowanych do
„Przeglądu fotografii w technikach dawnych i alternatywnych” w ramach Festiwalu Fotografii „FOTOPERYFERIE” 2022.

UWAGA: Jeżeli poniżej nazwiska autora znajdują się wylistowane tytuły prac, oznacza to, że z całego zgłoszenia tylko te tytuły zostały zakwalifikowane do przeglądu.

LISTA AUTORÓW ZAKWALIFIKOWANYCH:
1. Bagińska-Zięba Diana
2. Baran Roman
3. Bilicka Małgorzata
– „Nature vs. 1”
– „Nature vs. 2”
– „Nature vs. 3”
– „Nature vs. 4”
4. Borowski Krzysztof
– „Bez tytułu 1”
5. Brzeziński Łukasz
6. Cichoszewska Monika
7. Dąbrowska-Hernas Wioletta
8. Duchnowski Mateusz
9. Fedorowicz Joanna
10. Fleks Adam
– „Widoki Motławy 10”
– „Widoki Motławy 12”
11. Gajewski Mariusz
12. Ganszczyk Damian
13. Germanek Iwona
14. Golosz Arek
15. Grabowska Anna
– „Noc Andrzejkowa”
16. Grewling Marlena
17. Grudzień Andrzej
18. Grupa twórcza Hanysy
19. Hawrył Sylwester
20. Hertmann Mariusz
21. Heyke Krzysztof
22. Jaczewski Tomasz
– Cykl „Miniaturowe studium aktu japońskiego”
– „Król Biebrzy”
– „Wiedźma”

23.Jarecka Monika
24. Jasica Justyna Anna
– „ul. Winklera”
– „pl. Sławika i Antalla”

25. Kalua Kryńska Kasia
26. Kolektyw fotograficzny świetlica
27. Kruk Przemysław
28. Langman Piotr
– „Flanerzy”
– „Vanitas 1”

29. Laskowska Ewa
– „Solidarni z Ukrainą”
– „Eye into space”
– „Galaktyki Wenus”

30. Lipiec Lech
31. Maciusowicz Izabela
– „Niebieskie ptaki 1”
– „Niebieskie buraki”

32. Mazur Mariusz
– „Lubelskie bramy IV”
– „Duch i materia”

33. Mazur Mateusz
34. Michalczewska Monika
35. Michna Szymon
36. Miranowicz Mirek
37. Misiak Ireneusz
38. Mlost Jakub
– „Martwe róże”

39. Moderau Wiktor
– Cykl „All around my window”

40. Mroczek Joanna
– „Drzwi sierocińca”

41. Navarra Katarzyna
42. Niemira Iza
– „Wyjście Awaryjne”
– „Pejzaż (Nie)realny”
– „Bez tytułu 2”

43. Niesyto Mirosław
– Cykl „Chodząc po lesie”

44. Nowak Małgorzata
– Cykl „Flamenco”
45. Orzechowski Aleksander
– „Why Bye”
– „The Gate”

46. Nowacka Alicja
47. Paciura Wojciech
48. Paszyn Przybyrad
49. Podolski Łukasz
– „Lwów, stare miasto”

50. Pogorzały Marta
51. Pranagal Robert
52. Radomski Mirek
– „Palazzo in fortezza 2”
– „Palazzo in fortezza 3”
– „Mysterium spatium – tempus 1”
– „Mysterium spatium – tempus 2“

53. Roguś Radosław
54. Rosińska Kamila
– „Praczki”

55. Rząsowska-Grabicka Agata
56. Strzoda Krzysztof
57. Suszycka Iwona
– „Po krwi 1”
– „Po krwi 2”
– „Cnoty niedorosłe 1”
– „Cnoty niedorosłe 2”

58. Szudra Piotr
– „Droga do kościoła”
– „Trójkątny pałac”
– „Drewniany kościół”
– „Lokomotywa”

59. Szymanowski Lech
– „Epitafium dla Zdzisława”
– „Proces organiczny”
– „Portret damy w stroju

60. Szymczyk Jarosław
– „Amelia”
– „Kaplica”

61. Ślachciak Krzysztof
62. Talaga Alicja
63. Toczewski Robert
64. Tomczyk Paweł
– Cykl „Tożsamość”

65. Turno Wiesław
66. Wójcicki Tomasz
67. Zawada Łukasz
68. Żemełko Paweł
– Szewc