Lista prac zakwalifikowanych do wystawy pokonkursowej – 5 MIĘDZYNARODOWE BIENNALE FOTOGRAFII DEFINICJA PRZESTRZENI-SPACE DEFINITION 2022

Obrady Jury
Od lewej Katarzyna Łata, Stanisława Zacharko-Łagowska, Chris Niedenthal, fot. Katarzyna Samczyńska

Adamczuk Tadeusz – O koniec pandemii prosimy Cię Panie
Adamek Maryla – Przedświt, Sierra grazalema
Banaś Aleksandra Przegląd wnętrza
Barańska-Anna Beata – video Puszcza 1, Puszcza 2
Bawiec Marcin – Pandemic in the Dolomites 2
Biel Małgorzata – Przestrzeń (nie)obecnych
Boczar Jacek foto Open_space + video Pył i proch
Bonk Maciej – Czasoprzestrzeń przedwczoraj
Borkowski Paweł – Warsaw Puzzle 2, Warsaw Puzzle 3
Brdej Jan – Freedom, Piece of Heaven
Brenner Wolfgang – Barker Barracks I-Germany
Chmielowska Anna – Kopenhaga 3
Chudzik Magdalena – Kolory-I
Czypionka Axel – Self-experiments in the higgs-field: Balance – Germany
Dobrzański Jeremi – Aleje
Dras Piotr – Konie
Drozdowska Beata – W klatce
Dróżdż Krystian – Spóźnieni, Inna prawda, Upalne popołudnie
Dunal Marta – Ruch i przestrzeń
Fleks Adam – Przestrzeń miasta Praha
Gałuszka Irena – Pejzaż wewnętrzny
Gawlik Ewa – Korekta, Świat układów
Germanek Iwona – Przestrzeń II, Przestrzeń IV
Głowacka Kornelia – Dziś tędy nie przechodziłem, Narzekając na brak czasu, Znajdź różnice
Gritzmann Katarzyna – Pomiędzy, W wieży
Grochala Piotr – Przemijanie, Rytm miasta
Grudzień-Karolina – Krajobraz, No space
Harasym Zenon – Dualizm Przestrzeni II
Jakubowska Anna – Pracownie artystyczne WL4 Gdańsk
Jędraszczyk Mariusz – Bezkres, Klin
Kaps Elżbieta – Jesień w parku
Karliński Wojciech – BRZEG, Rejowiec Fabryczny
Karpińska Karolina – Pranie, Space station
Kasperkiewicz Adam – Wewnętrzne życie podwórek Piękno
Kawalec-Łuszczewska Zofia – RANO III
Kniefel Renata – Też pędzą
Konopacka Maria – Hadwa02,  Smuga1
Kopik Mirosław – Przestrzeń
Kosikowski Andrzej – Michniów, Pokolenia
Kowalska Kamila – Zapętlenie
Krawczyk Marta – Na rozstaju…
Kreft Angelina – Odkrycia na planecie Ziemia
Kruszelnicka Elwira – Przestrzeń anonimowości, Przestrzeń wewnętrznego spokoju
Krzysztofik Grzegorz – Śląska Przestrzeń Taneczna 1, Śląska Przestrzeń Taneczna 4
Kukuczka Wojciech video – 1-3-Kukuczka-Wojciech-Przystanki
Lapis Marek – Blackland, Za horyzont
Manikało-Obidzińska Katarzyna – Przestrzeń XXI w.
Mielcarzewicz Daria video – Profundum, czyli głębia
Mikhailouskaya Palina – Przestrzeń-skomponowana, Przestrzeń-profanum
Niemiec Anna – Filharmonia , Linie, Balkony, Dźwigozaury
Nowak Leszek – Pranie tożsamości, Klasztor piwny
Obara Alicja – Wolność, Deja vu
Pajor Łukasz – Nieznana przestrzeń
Pawelczyk Małgorzata – Na tamtą stronę, W ciszy
Piaskowski Grzegorz -Stan zjednoczenia
Podwysocka Beata – Wszyscy byli odwróceni
Przybył Dominik – W skale
Resiak Łukasz – Credo, Popęd
Sabat Agnieszka – 15.56, 13.17, 10.05
Sammler Kamila – XXX
Sieradzan Michał – Ptaki różne1, Bajkowo, Nieograniczona…
Skiba Jerzy – Uwięziony
Sosnowski Jakub – Linie łamane
Strzoda Krzysztof  No Title (Body), + video: Deszczowe preludium
Suchowiecki Krzysztof – Full metal
Swoboda Marcel  – video Wielkie otwarcie
Szczykutowicz Magda – Między mną a Nowym Rokiem
Szymański Jacek – Wehikuł
Tatar Grzegorz – Axynometry, Na plaży, Kingsize, Junkyard
Trzciński Marek – W labiryncie, Multi space, Multispace
Urbanowicz Marcin – Bez-tytułu, Blizny, Bez-tytułu
Warańska Katarzyna – Powidoki
Wieczorek Klaudia –  Kępa I
Więcek-Zabłotna Aneta – Zmiana miejsc, Z cyklu Bajki prawdziwe 101 Dalmatyńczyków vel Korporacja
Wojciechowski Marcin – video Inside
Wojcieszak Janusz – Droga jest celem
Wolff Magdalena – Mystery
Wroński Mieczysław – Schody
Zadora Jarosław Grzegorz – Morawy 1
Zając Krzysztof – Kontenerowiec
Zawadzka Katarzyna – W Labiryncie ludzkich spraw, Przestrzeń własna
Zembik Andrzej – Kuźnica czerwiec 2022
Żerdzińska Agnieszka – video Majówka 2k20, Without Permission