XVII Międzynarodowe Biennale Krajobrazu Space Definition / Definicja przestrzeni

BIURO WYSTAW ARTYSTYCZNYCH W KIELCACH / ART EXHIBITION BUREAU IN KIELCE

ZWIĄZEK POLSKICH ARTYSTÓW FOTOGRAFIKÓW OKRĘG ŚWIĘTOKRZYSKI / ASSOCIATION OF POLISH ART PHOTOGRAPHERS – ŚWIĘTOKRZYSKIE

oraz / and Curators of the exhibition: Stanisława Zacharko-Łagowska | Krzysztof Zając
uprzejmie zapraszają na otwarcie pokonkursowej wystawy XVII MIĘDZYNARODOWEGO BIENNALE KRAJOBRAZU

we have the honour to invite you to the opening of the post competition exhibition of
THE 17TH INTERNATIONAL BIENNIAL OF LANDSCAPE DEFINICJA PRZESTRZENI / SPACE DEFINITION 2016

oraz na Ceremonię wręczenia nagród / and Award ceremony
dnia 19 listopada (sobota) 2016 roku o godzinie 17:00
w Galerii Górnej BWA, ul. Kapitulna 2 w Kielcach

Award ceremony and exhibition opening will be held on
November 19, 2016 (Saturday), at 17:00
in The Upper Gallery ART EXHIBITION BUREAU IN KIELCE
Kapitulna Street 2, 25-011 Kielce
The end of the exhibition December 31, 2016
zaproszenie-bwa
Artyści / Artists

Banasińska Zuzanna
Barańska Anna
Baś Kamil
Baś Robert
Bednarski Jerzy
Bianga Witold
Biernat Adam
Bondzińska Krystyna
Borkowski Paweł
Bosch Mikołaj
Brenner Wolfgang (Germany)
Browko Krzysztof
Bułanow Piotr
Chrabąszcz Monika
Chudzik Magda
Cyrus Łukasz
Czarnecki Artur
Fijoł Dariusz
Gałązka Tomasz
Gałuszka Irena
Gintowt-Paprocka Iwetta
Głowacki Bogdan
Gontarz Andrzej
Goska Julia
Gregorczyk Anna
Grochala Piotr
Grochulska Natalia
Grodowski Damian
Grzyb Tomasz
Iwańczak Aleksandra
Jakubowska Anna
Jasiński Jarosław
Jaskuła Jan
Kaleta Piotr
Kardynał Kinga
Korban Rafał
Korbiński Jarosław
Kowalski Leszek
Kruk Przemysław
Leśniakowska Marta
Lisowski Piotr
Łada Andrzej
Łazarczyk-Kaczmarek Izabela
Madej Małgorzata Tina
Marcinkiewicz Anna
Matacz Jan
Mazur Jola
Mazur Mateusz
Miaśkiewicz Arkadiusz
Muskalski Krzysztof
Myszczyński Piotr
Okoniewski Tomasz
Orłowska Patrycja
Orłowski Stanisław
Pająk Patrycja
Piądłowska Katarzyna
Pochopień Bożena
Podsiadło Zbigniew Jarosław
Resiak Łukasz
Spek Kacper
Spek Piotr
Stańczyk Marek
Steuernagel Christine (Germany)
Strzoda Krzysztof
Szczapiński Brunon
Szuszkiewicz Konrad
Tkaczyk Dominik
Urbański Rafał
Venus Dagmar (Germany)
Walkiewicz Wojciech
Wapiennik Marta
Wilamowski Włodzimierz
Zakrzewski Marek
Zambrzycki Marek
Zych Jan

Archiwum serwisu

Wyszukiwarka